linia

gadgets

en beton gadgets to nasza linia produktów, w której łączymy kreatywność, nasze możliwości techniczne  i technologie  produkcji.

o linii gadgets

W  kilku z  nich uważamy  się  za prekursorów, jak np. drukowanie w kolorze na betonie, zadruk selektywny. En beton gadgets jest linią dla Ciebie, jeśli szukasz niebanalnych betonowych dodatków.

To tutaj poznasz wiele naszych projektów   w   bazie   konceptów, zobaczysz   bogactwo form i poczujesz klimat twórczego wykorzystania betonu. En beton gadgets to nasz codzienny warsztat pracy dla niecodziennych rozwiązań, które później są standardem dla naszej pracy w kolejnych projektach.

linia sentir

świeca z betonu to wyjątkowy projekt połączenia szkła oraz betonu. Całość wypełnia drewniany knot zalany woskiem sojowym oraz olejkami eterycznymi. Ten bibelot świetnie sprawdzi się w każdym wnętrzu lub pozostanie zapamiętany jako ciekawy podarek. Ciepły płomień, przyjemny zapach oraz betonowa forma, oto wyjątkowy przedmiot.

zobacz więcej

linia casette

szkatułka to doskonały wybór dla wielbicieli minimalistycznego designu. Te stylowe akcesoria z pokrywkami są odpowiednie do przechowywania najróżniejszych, domowych drobiazgów. Klasyczny wygląd pozwala na stworzenie wyjątkowej aranżacji w każdym wnętrzu. Specjalna technika odlewania betonu pozwala uzyskać niepowtarzalne wzory, dlatego każdy nasz produkt jest unikatowy.

zobacz więcej

linia support

podkładki en beton cechuje minimalistyczna forma oraz precyzyjne wykonanie. Betonowe podkładki oferujemy m. in. w kształcie kwadratu, zębatki, koła, heksogenu. Na życzenie wykonujemy spersonalizowane formy z możliwością nadruku oraz grawerowania. Każda forma zabezpieczona jest od spodu gumą, która chroni powierzchnie przed zarysowaniem.

zobacz więcej

linia feuille

delikatne linie oraz idealnie płaska forma sprawią, że te dodatki przykują uwagę w każdym wnętrzu. Liście, które dostępne są w 7 kolorach nadają charakteru w każdym wnętrzu. Zabezpieczone są od spodu gumą, dzięki czemu nie rysują mebli i podnoszą komfort użytkowania. Zostały zaprojektowane i wyprodukowane ręcznie w polskiej manufakturze.

zobacz więcej