linia

espace

linia   espace   to   linia,   w   której   łączymy   beton   architektoniczny   i   metal.

To jedna z naszych głównych linii industrialnych, gdzie poszukujemy ciekawych form   dla   tych   dwóch   twardych materiałów. Nie oznacza to, że naszym propozycjom brakuje lekkości, wręcz przeciwnie linia espace to produkty, które mimo,  że  betonowe  cieszą oko lekkością, ciekawą fakturą i stanowią o duchu industrialnego wnętrza.

Myślimy o betonie i metalu jako o bardzo harmonijnym połączeniu dla Waszego komfortu. Trwałość, harmonia i użyteczność to główne wyznaczniki dla naszych projektantów zrealizowane w tym projekcie.

esp une

jest realizacją naszego wyobrażenia o okrągłym, idealnym stole do jadalni. Podstawa wzorowana na górskim szczycie wpisanym w plan wieży. Alternatywa to komfortowa czteroramienna podstawa jako mocne wsparcie blatu oraz wygoda w przestrzeni pod blatem przy modelu nóg esp 1 lub trójramienna podstawa wykonana z masywniejszych profili przy modelu esp 2. Finezyjne ułożenie zasuniętych krzeseł przy modelu nóg esp 3.

zobacz więcej

esp deux

to podkreślenie przestrzeni wnętrza i wyraziste kształty. Nogi tego efektownego stołu w naszej ofercie prezentujemy w wielu odsłonach. Podstawa dodaje charakteru formie blatu. Metal, spawy i betonowy blat to połączenie siły, trwałości i elegancji.
Ręcznie szlifowana powierzchnia, gładkość wykończenia rantów mile wyczuwalna pod dłoniami dopełnia estetyki tego mebla. Beton jako twardy materiał dzięki wielkości blatu i jego wykonaniu zyskuje lekkości, a zarazem ma wyrazisty kształt.

zobacz więcej