O nas

beton… każdy z nas myśli ciężkie, surowe, szare… dla nas trud, technologia, wyzwanie by sprostać kształtom i kolorom.

Walczymy o formę z formą, nadajemy kształt masie i co kluczowe dbamy o każdy detal wyglądu by cieszył oko.

o twórcach

Kiedyś by uzyskać obraz na betonie robiliśmy to poprzez nakładanie poszczególnych kolorów maskowanie innych i ciągłe wymienianie wykrojników na formie… aż wkońcu… stwierdziliśmy…drukujmy na betonie. Wymyśliliśmy dla Was druk na betonie, gdzie na wybranej strukturze naniesiemy każdy Wasz obraz w dowolnym formacie … ograniczenia to wyobraźnia… i jakość plików. En béton… to nie tylko beton… to innowacje.

o firmie

W technologii nie ma dla nas ograniczeń, materiał nie stanowi problemu, a wyzwanie. Codziennie pracujemy nad nowymi rozwiązaniami, maszynami, dodatkami do naszych produktów, procesami wykańczania i projektowania. En béton… to stały rozwój produktów.

Nasz zespół jest interdyscyplinarny od projektantów po technologów, którzy tworzą dla nas nowe rozwiązania dla produkcji i produktów. Nie mamy ograniczeń i staramy się dawać coraz większe możliwości naszym klientom w produktach dla nich.

Najbardziej ograniczał nas kształt dekorów i obrazów na betonie architektonicznym. Za każdym razem macie innej wielkości ściany, docinacie płytki, tracicie na nich motywy i symetrię, czy części obrazów… koniec z tym. Po to stworzyliśmy druk na betonie by drukować dla Was dekory na wymiar obrazy na wymiar. Zachęcamy do poznania naszej technologii, a nie kupicie już nic innego.

Codziennie projektujemy lepsze ciekawsze rozwiązania, by mieć lepsze zabezpieczenie betonu przed plamami, by meble wyglądamy lżej i były łatwiej montowane, by kształty były ciekawe, by zdobienia były dowolne i różnorodne. Opracowaliśmy technologie grawerowania naszych mieszanek do formatu 160×100 cm, ale to nie nasze ostatnie słowo w tym obszarze.

Chcemy być dla naszych klientów… przyjdź ze swoim pomysłem, a my go wykonamy, wybierz sobie wzór na ścianę lub wyślij nam zdjęcie, a taki dostaniesz, usiądź przy naszych meblach, a będziesz chciał kolejnych.

en béton…

prawdziwy

beton…

nie jesteśmy betonopodobni. Nie udajemy. Nie robimy płyt drewnopochodnych pomalowanych na beton, czy warstw betonopodobnych. En béton … to prawdziwy beton dla ludzi z pasją, którzy szukają minimalizmu, ale bez ograniczeń dla jego ozdoby i wyrazu.