linia

grandir

Donice betonowe.

o linii grandir

Donice grandir (z francuskiego „rośnij”) z betonu architektonicznego o klasycznych kształtach kwadratu i prostokąta to nasza odpowiedź na potrzebę posiadania ciekawej, industrialnej formy donic. Będą one zdobić każde wnętrze.

o linii grandir

Ich formy są ręcznie szlifowane i dodatkowo impregnowane. Co dla nas ważne dla ochrony podłóg każda donica w wersji indor posiada specjalnie dobraną gumę na całej powierzchni podstawy dla ochrony podłogi.

grandir gros

Największa donica w kształcie kwadratu w naszej ofercie. Forma, która sprawdzi się w surowych industrialnych pomieszczeniach jak i pięknie wkomponuje się w ciepłych wnętrzach. Zabezpieczona podstawa daje komfort i wybór aby wykorzystać donice zarówno we wnętrzach jak i na zewnątrz (opcja indoor/outdoor).

Czytaj więcej

grandir longue

Forma prostokąta pozwala na ułożenie obok siebie w dowolnej kombinacji kilku sztuk. W pomieszczeniu doda uroku kwiatom a na zewnątrz będzie ozdobą dla krzewów. Zabezpieczona podstawa daje komfort i wybór aby wykorzystać donice zarówno we wnętrzach jak i na zewnątrz (opcja indoor/outdoor).

Czytaj więcej

grandir peu

Niewielka a jednak wystarczająco duża by upiększyć wnętrze donica. Forma, która sprawdzi się w surowych industrialnych pomieszczeniach jak i pięknie wkomponuje się w ciepłych wnętrzach. Zabezpieczona podstawa daje komfort i wybór aby wykorzystać donice zarówno we wnętrzach jak i na zewnątrz (opcja indoor/outdoor).

Czytaj więcej